KONST / Litografier / Färglitografi 15528129
nr 1552 8129
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad 449/1400. Färglitografi, bildmått: 39x46 cm, yttermått inklusive ram: 51x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:10:53
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson